Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Tymbark – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Limanowa

Limanowa(Tymbark + 8 km)

1 499 000 zł505,15 m² 2 967,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Polecam Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w Limanowej, zaledwie 150m od Rynku! Ta komercyjna nieruchomość jest naprawdę wyjątkową okazją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Mszana Dolna

Mszana Dolna(Tymbark + 19 km)

9 000 zł233 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| idealne miejsce na twoją działalność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego lokali stanowiącego parter budynku gospodarczego położonego w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

47 564 zł1 625 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) Do wynajęcia powierzchnia ok. 1625 m2 - magazyny (chłodnie i magazyny niechłodzone), - biura i pomieszczenia socjalne -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siedlec

Siedlec(Tymbark + 25 km)

16 000 zł405 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 858 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na wynajem - Siedlec | blisko dk94 i A4 Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Łagiewniki,Kraków(Tymbark + 46 km)

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek biurowo usługowy ul Strumiana, łagiewniki Do wynajęcia część budynku o powierzchni ok 350m2 składający się z 3 kondygnacji: - parter: recepcja, hala garażowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień(Tymbark + 25 km)

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Lubniu składająca się z trzech budynków o łącznej funkcji handlowo-usługowej, zlokalizowana w doskonale widocznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jagodowa

Wojnicz(Tymbark + 45 km)

20 000 000 zł4 900,40 m² 4 081,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 100/1, 100/2, 101, 106, 107 108/1, 108/2 Obręb ewidencyjny: wojnicz Adres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Siudy

Maniowy(Tymbark + 31 km)

8 500 000 zł1 990,11 m² 4 271,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 742 m²

Na sprzedaż: kompleks inwestycyjny z pensjonatem i działkami w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Cena netto - podana cena nie zawiera podatku vat Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Limanowa

Limanowa(Tymbark + 8 km)

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna na terenie miasta Limanowa. Działka o powierzchni 1753 m 2 częściowo zabudowana domem parterowym drewnianym do remontu oraz budynkiem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Tymbark

Tymbark,małopolskie

3 200 000 zł5 536 m² 578,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania działka zabudowana, doskonała pod bazę transportową, warsztat samochodowy, magazyny. Zlokalizowana przy drodze krajowej z dogodnym dojazdem dla tir. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tymbark

Tymbark,małopolskie

470 000 zł1 520 m² 309,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: gm. Tymbark/ Tymbark prowizję pokrywa sprzedający. Oferta na wyłączność! zobacz 2 filmy: 1. 2. Do sprzedania Budynek ok. 1520 m2 punktu skupu owoców z rampą, magazynowo - usługowo -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tymbark

Tymbark,małopolskie

1 250 000 zł2 036 m² 613,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: gm. Tymbark/ Tymbark prowizję pokrywa sprzedający. Oferta na wyłączność! Na ofertę składają się dwa obiekty do sprzedania: do sprzedania 2 obiekty: budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij